Visai buvau pamiršęs, kad pradėjau šita blogą apie sėkmę. Ir netyčia prisijunges prie blogas.lt pamačiau, tai ką rašiau prieš keletą mėnesių, nors pirmo įrašo data mane labai nustebino, nes negali būti, kad taip senai buvo. Nu bet neišsiplėskim.

Prisiminkime mano pirmo įrašo tikslus.


1. Pradėti kažkokia savo veikla kuri neštu nors ir minimalias pajamas.  (pajamos labai labai minimalios, galima sakyti kol kas nieko nėra, bet tai nereiškia, kad nebus.)

a. Pradėti internetinį projektą, beje jis bus skirtas moterims. (Jis yra pradėtas, nors teturiu tik straipsnius, kuriuos padėjo išversti puiki komanda)

a.1. Netingėti pradėti, susirasti reikiamas priemones, reikiama informacija, netingėti ją išversti iš anglų kalbos. Dirbti, dirbti, dirbti. (Susiradau ir pradžia padariau ties tuom. Beje  mano pasakyta frazė dirbti, dirbti, dirbti nėra teisinga, bet apie tai vėliau)

b. Atsidaryti sąskaita paypal, bei Ebay. Pradėti domėtis pirkimais ir pardavimai šioje srityje. (sąskaitos atidarytos, bet kol kas pirkimų, pardavimų nėra)

b.1. Reikia pradinių pajamų. Bandysiu gauti iš a arba kitur (vėliau atskleisiu). (Net pats nepamenu, ką turėjau omenyje)

2. Tapti charizmatišku. (pradėti domėtis charizmatiškos asmenybės teorijos ir tikėti, kad toks gali būti. Kuom tiki tuo ir esi.) (Būtent, kad tapti charizmatišku nepradėjau, bet sužinojau daugybė reikiamų principų ir kodėl vieni žmonės yra charizmatiški, kuriems neįmanoma pasakyti ne. Vieni gimsta tokie kiti, tiesiog turi tai atgaivinti savyje)

3. Pradėti medituoti, niekaip neprisiverčiu pamedituoti, tiksliau buvau pradėjas, bet brolis suteukdė su savo argumentais dėl to. Bet pasitaisysiu.

Iš pirmo įrašo:

“Taip pat sumasčiau tokia įdėja, ja pavadinau “Universalumo ugdymas“. Ji paremta funkcija, kad kiekvienoje srityje reikia kažką mokėti, bent jau teoriškai, jei ne praktiškai. Kam tai reikalinga? Žmonės yra skirtingi, vieni moka ta kiti aną, bet jei mokėsi visko po truputi galėsi visada su visais gerai sutarti (ne vien savo draugų rate), ir žmonėms bus įdomu su tokiu bendrauti kuris nusimano jo sfera. “

toliau planuojų turėti kažkoki tai firmini patiekala: jau turiu, rugštynių sriuba, super, patinka net tiems kurie sriubų nevalgo.

toliau eitu kovos menai [savigyna] (čia patys suprantate kam reikalinga, tuo pačiu sveikata ir gera savijauta): Riealiai aš nelankau šiuo metu, bet su broliu labai puikiai pasparinguoju namie.

toliau eina knygų skaitymas, ne viską iš eilės (sėkmės istorija, kažką is grožinės literatūros, apie bendravima, kūno kalba, pradėti plačiau domėtis NLP): Skaitau Transerfinga, yra penkios dalys (likimo valdymas) super knygos, rekomenduoju visiems, kurie nori tikrai iš esmės gyventi geriau ir mažiau parintis dėl visko.

Taip pat daryti EFT ir tapping pratimus, jie nuima stresa ir jų pagalba galima nusikratyti baimių): Nelabai šiuo metu praktikuoju.

Šiame įraše norėjau apžvelgti preito įrašo tikslus ir siekius. Kitame įraše gal kažką dasidėsiu. Žinokit aš rašau sau, nes kai atėjau ir radau, tai ką buvau kažkada parašes labai nudžiugino.

Tai tiek.

Patiko (0)

Rodyk draugams