Preitame įraše gavau komentarą, pradėjau į jį atsakinėti, ir primečiau, kad daug prirašiau, todėl padarysių geriau įrašą.

Koomentaras (Paklydėlė rašo):

“Paskaičiau tavo blogą, ir šį įrašą, ir įrašus kitose kategorijose - įdomiai rašai, sužinojau kai ką naujo. 
Bet ar nemanai, kad norint kažko pasiekti reikia tiesiog veikti, kad ir spontaniškai? Dienotvarkių ir metų tikslų sudarymas, knygų apie sėkmę skaitymas man atrodo tik laiko gaišimas. Gal neverta specialiai skirti tiek laiko savęs tobulinimui, visokioms teorijoms, gal geriau per tą laiką nuveikti ką nors realaus ir apčiuopiamo?
Tiesiog būtų įdomu sužinot tavo nuomonę :) “


To Paklydėlė:
Tu iš dalies esi teisi, tikslų susidarymas ir knygų apie sėkmę skaitymas yra laiko gaišimas iki tol tik, kol tu to nepradedi daryti. Kai tik pradedi bandyti sėkmės principus, jeis vadovautis tai jau ne laiko švaistymas, o ėjimas link savo tikslų. Kai kuriems nereikia to skaityti, tų principų taikytį, nes jie tai savaime moko, gal juos tėvai mokino ar tiesiog gyvenimo patirtis.

O tikslų gali ir nesirašyti, bet juos būtina turėti, rašymas padeda jų siekti, bei pamatai kaip keičiasi tikslai ir siekiai laikui bėgant. Man žinok būvo super perskaityti pirma įraša bloge, nors parašiau įraša pirmą ir šešis mėnesius nerašiau. Tada atsigavau.

Spontaniškas veikimas yra super dalykas, jis nenuspėjamas, greitas, bet tuo pačiu gali greitai išblėsti. Aš esu pradėjas skaityti apie dešimt knygų spontaniškai, bet kas nors kitas mano dėmesį patraukė ir nežinau kada prisėsiu prie jų. Esu pradėjas spontaniškai kelis įdomkius darbus, nebaigiau jų, nežinau, arba tai ne mano tikslas arba ta ugnelė greitai išgaruoja kai visi pritaria, jog tai geras sumanymas. Na jei geras tai kam ir daryti. Aš esu už tai, kad reikia gyventi spontaniškai, bet turėti savo tikslus, ir jų siekti. Nes neturėti tikslų ir plaukti visad pasroviui spontaniškai, tai tiesiog švaistysi savo laiką, ir kai tavo sėkmė bus šalia jos nepastebėsi, nes nežinosi ar tai tavo tikslas ar tu to iš tikro nori.

Beto ką tu turi galvoja realaus ir apčiuopiamo? Šiaip reikia palengva siekti realių dalykų, bet reikia turėti nerealius pagrindinius tikslus. Pvz. nori vilos tai ir sieki jos, iki tos vilos gali gyventi penkiose skirtinguose vietose, jos vis gėrės tol kol ateis iki tavo svajonės, tavo noro.

Aš kiekvieną dieną ka nors darau, na mano siekiai yra tokie, kuriuos galiu daryti prie kompiuterio, bent jau kol kas. Ir šiaip manau, man darbas bus arba su žmonėm, konsultantas, asmeninis sporto treneris, oratorius ir t.t. arba darbas prie kompiuterio namie, iš bet kurios pasaulio vietos, nes vienoje vietoje nežadu ilgai būti. 

Komentaras ( Tarataika rašo):
“Oho kiek sporto :)”

Sportas yra neatsiejama mano gyvenimo dalis, aš penkis metus be perstojo sportavau, buvau puikios formos. Bet nesėkmė ir aš kažkaip sužlugau, krizė galima sakyti buvo, tada pralaimėjau. Per ta laiką priaugau apie dešimt kg, todėl noriu juos pašalinti, beto pastebėjau kai nesportuoju, neturiu visai energijos, nuolatos miego noriu. Kai nėra energijos nėra noro, tikslo nieko. Sportas gyvenimo hobis, būtu šaunu, kad taptu ir darbu. Jei pats numesiu kg ir vėl kūna padarysių kaip iš žurnalo viršelio, galėsiu ir kitiems padėti to pasiekti.

———

Beje vakar suplanuotos dienotvarkės nevykdžiau (na pabėgioti eisiu vakare), nes pasirodo šiandien šeštadienis, o savaitgali yra poilsio dienos. Maniau ryt tik ketvirtadienis, nors ryte brolis sako “kaušas tu gal, jau šeštadienis? ” :D

Tai tiek.

Patiko (0)

Rodyk draugams