Pastarąją savaite vis labiau linkstu prie to, kad be reikalo išnaudoju energija. Kur aš išnaudoju energija?

Valgau daug ir nevertingo maisto, beje aš nevertinga maistą skaitau tokį maistą kuris turi nueiti ilgą kelia, kad patektu ant mano stalo. Tai yra duona, batonas, suris, kažkas kepto, virto. Kuo produktas daugiau kartų apdorojamas tuo mažiau jis vertingas yra. Beje mano racione nėra jokios mėsos, jau keturi - penki mėnesiai. Taip pat nesilaikiau gamtos sukurtos taisyklės valgyk tik tada kai jauti alkį ir dažnai valgydavau prieš einant miegoti, o tai tik apkrauna mano kūną ir aš jam neleidžiu pailsėti.

Dar energija žmogus švaisto nieko nedarydamas, o tik galvodamas, kad darys. Kai aš turiu daug darbų, bet jų nedarau, o tiesiog galvoju, kad va reikia padaryti ir t.t. Aš visa savo dėmesį ir tuo pačiu energija švaistau.

Yra toks įdomus dalykas, energija yra gaunama tik duodant energija. Reiškias, jei kažką jūs darote, ir jei tai dar patinka jus naudojate energija, bet tuo pačiu jos dar daugiau gaunate. Jei jūs nieko nedarote arba tai kas labai nepatinka, jūs ją palengva prarandate ir nepapildote nauja.

Duosiu pavyzdį.

Dariau darbą, jau eina antra valanda kaip nerandu ko man reikia, ima miegas, kėdėje visaip vartausi, jau mąstau, kad už kelių minučių eisiu miegoti, nes ir taip 24 valanda vakaro. Netyčia randu ko man reikia, pasimėginu ar tinka, pagalvoju, kad tuoj pažiūrėsiu ar radau tikrai tą ką reikia ir eisiu miegoti, be žiūrint su įdomumu, aš taip pradirbu iki 4 ryto, ir dar būčiau dirbęs, bet viską baigiau.

Energija gaunama atiduodant energija. Energija prarandama kai ji yra nenaudojama arba naudojama ne su aistra ir meile darbui arba kūnas apkraunamas kitu darbu, maisto apdorojimu.

Ryte pasportavęs (padaręs mankštą) niekada neturiu problemų kai reikia išsėdėti visą dieną paskaitose, esu pilnas energijos, ko negaliu pasakyti apie kitus. Esu tai apleidęs ir tikrai matau pokyčius ir pasekmes. Iš tikro, kai žinai kas tau tinka, kas tau duoda energijos, norą kažką daryti. Ir kai tai apleidi, pajunti, kad vis dėl to, tau tai tinka ir yra reikalinga, o ką tu turi padaryti, tai save truputi pakontroliuoti ir tik dėl to, kad pačiam būtu geriau.

Niekada nevergaukite silpnybėms.

Patiko (0)

Rodyk draugams