Narkotikai, jų prekyba, vartojimas yra situacija kuria reikia spręsti. Tai ne problema, tai situacija. Problemų išvis nebūna, būna tik situacijos. Bet kaip ją sprendžia žmonės, norintys užkiršti tam kelią? Jie skelbia, kad narkotikai kenkia, VĖLIAU pradės pūti kojos, rodo įvairius degradavusius narkomanus su jau apgailėtina išvaizda. Teigia, kad galima priprasti nuo silpniausio narkotiko, tai turbūt būtų žolės rūkymas, kas yra gan populiaru turbūt, bent jau prieš 2-4 metus tai manau buvo ant bangos, o gal tiesiog mane supo tokie žmonės, kurie mėgo ją.

Kažkada thegame.lt svetainėje diskutavome apie narkotikus, vienas jaunas žmogus man parašė privačią žinutę. „Iš tikro aš nieko nežinojau apie narkotikus, tol kol nepradėjo daryti visokias akcijas prieš juos, tik tada pirma kartą sužinojau apie juos. Iš tikro pasidarė smalsu, net norėjosi išbandyti…“

Aš nesu prieš priemones kuri suteikia informacijos apie narkotikų pasekmes, bei jų žala. Bet tai nėra geriausias sprendimas. Tiek kiek yra investuojama į tokių projektų korimą, reklamą ir t.t. Būtų žymiai geriau jei jie investuotu į jauno žmogaus užimtumą, nes jiems to tikrai trūkstą. Dauguma jaunų žmonių neturi kur save išreikšti ir realizuoti.

O dabar žmonės kovoja su narkomanija. Nieko gero niekas nepasiekia kovodamas, žinoma rezultatų turbūt sulaukė, bet tai palyginti su išeikvotu laiku ir pinigais tam pasiekti yra neefektyvu. Reikia žmonėms leisti save realizuoti, kažkur praleisti laisvalaikį. Kodėl jauni žmonės pradeda rūkyti žolę ir gerti. O ką jiems veikti? Sėdėti namie?

Citata iš straipsnio dėl kurio čia užplūdo noras parašyti:

„Buvusi BBC prodiuserė apie savo patirtį garsioje televizijoje pasakoja, nes nusprendė kovoti su narkotikų vartojimu, kaip ir garsios dainininkės Amy Winehouse tėvas. 58-erių Mitchas Winehouse jausdamas kaltę dėl dukros potraukio narkotikams, ėmė kovoti prieš prekybą narkotinėmis medžiagomis. Jis praleido devynis mėnesius kurdamas dokumentinį filmą „Channel 4“. M.Winehouse keliavo po Didžiąją Britaniją ir kalbėjo su šeimomis turinčiomis narkotikus vartojančias atžalas. Jis prisipažino, kad tiek kalbintos šeimos tiek jis pats jaučia didelį kaltės jausmą, dėl vaikų problemų.“

Nuoroda į pilną straipsnį: http://www.alfa.lt/straipsnis/10296762

Jis 9 mėnesius kūrė filmą, per šiuos mėnesius galėjo įkurti puikią vaikų veiklos organizacija, kuri būtu suinteresuota veiklai, savęs realizavimui. Aš jam galiu spausti ranką iš tai, ko jis siekia, bet reikia šalinti problemą, o ne pasekmes. O narkotikai, tai yra vaikų neužimtumo pasekmės.

Suaugę žmonės tiesiog savu laiku negalėjo savęs realizuoti, todėl greitai papuolė į šį liūną, ir reikia daug valios pastangų tam, kad iš jo išbristi.

Mano šios problemos sprendimas yra toks: Nereikia kurti filmų apie tai kaip narkotikai kenkia, reikia vaikams suteikti galimybę būti užimtam jam įdomia veikla.

Patiko (0)

Rodyk draugams