Skirtinguose knygose apie sėkmę yra rašomi tie patys dalykai. Bet kai kurie žmonės jas skaito ir skaito, o jie vistiek nėra sėkmingi. Galima perskaityti šimtą tokių knygų ir nieko nedaryti, arba galima perskaityti vieną knygą ir joje visais išvardintais patarimais pasinaudoti ir juos išmėginti. Aš taip ir padarysiu, pasimsiu vieną knygą ir kai tik iš jos gausiu patarima toliau knygos neskaitysiu tol kol juo nepasinaudosiu arba juo nesivadovausiu.

Savoka perteklinis potencialas yra paimta iš Transerfingo. Bet aš noriu sulyginti Transerfingo teorija su sėkmės teorija aprašoma “sėkmės knygose”. Transerfingas teigia, jog per didelis sureikšminimas darbo arba tikslo sukuria perteklini potenciala, kai yra sukuriamas toks potencialas, pasaulis turi jį išlyginti, kad būtu harmonija. Tad kai siekiate tikslo ir nuolatos apie jį galvojate ir svarbiausia sureikšminate, sukuriame perteklinį potenciala, pasaulis norėdamas tai panaikinti jums kenkia taip jūs tolstate nuo savo tikslo, jums nesiseka, jaučiate daug nerimo. Tai iš tikro veikia, nes esu tikrai ne karta nudeges, nuo per dideio sureikšminimo.

Sėkmės knygoje rašoma kas yra sėkmė:

Sėkmė gali reikšti daugybę dalykų skirtingiems žmonėms. Štai keletas sėkmės požymių.

Sėkmė- kai uždarote savo biuro duris dienai baigiantis su pasitenkinimo šypsena veide. Tai žinojimas, kad jūs atlikote gerą darbą, ir kad tiems, kurie su jumis bendravo, buvo malonu.

Sėkmė – tai lūkestis sugryžti namo ir susitikti su mylimais žmonėmis. Laisvai dalintis su jais mintimis ir jausmais bei jais rūpintis. Sėkmė – tai būti mylimam žmonių, kuriuos mylite.

Kas nėra sėkmė?

Štai keletas dalykų, kurie nėra sėkmė:

Sėkmė nera skambinti į namus iš darbo ketvirtą kartą šią savaitę ir atsiprašymas, kad ir vėl negalėsite pavakarianiauti su visa šeima.

Sėkmė nėra skubėjimas namo ir slėpimasis už uždarų durų ar prie televizoriaus, kadangi „Po tokios sunkios dienos, kaip ši, man reikia ramybės“

Sėkmė nėra būti vienu šio pasaulio turtingiausiu ir vis stengtis sugalvoti, kaip tapti dar turtingesniam.

Aš tiesiog noriu pasakyti, kad turite žinot ko norite ir to siekti, bet nereikia to noro sureikšminti ir galvoti kas bus jei nepasiseks. Žinau ko noriu, darau tai, tikiu savo sėkme ir dėl nieko neimu i galva.

Transerfinge rašoma, jog turtingieji pasaulio žmonės, šou žvaigždės ir t.t. aukodami savo pinigus labdarai panaikina susikaupusi perteklini potenciala, jie atsigauna aukodami, tuo metu jie apie nieką kita negalvoja kaip apie tai kaip daro gera. Tai išvalo jų mintis nuo tų kuriuos nuolat sukasi ir sureikšmina vieną ar kitą dalyką. Jeigu jums sako, kad viską reikia užsikovoti TIK sunkiu darbu netikėkite. Viskas yra žymiai lengviau pasiekiama nei jums atrodo.

Esu labai pavarges, todėl pratesiu kitą dieną.

Tai tiek.

Patiko (0)

Rodyk draugams