Vakar sumąsčiau pasidaryti savo planų medį. Kurio esmė pamatyti ko daugiausia reikia norint pasiekti vieną ar kitą tikslą ir kur labiau orientuotis, kad nesiblaškyti. Aš planų medį pats sugalvojau, na gal kažkas tokio jau yra sugalvota, bet aš tiesiog apie tai dar neskaičiau.

Jis atrodo daugiau mažiau taip (tai ne mano bus medis, o tik kaip pavyzdys) :

Kad būti finansiškai nepriklausomam reikia:

Darbo (nebūtinai dirbti kitam)
Nuolatinių pajamų
Aiškaus tikslo, kam tie pinigai reikalingi.

Ko reikia tam pasiekti?

Reikia informacijos, tai gali būti sėkmingų žmonių kurie pradėjo savo verslą arba tapo geriausi kompanijų darbuotojai ir kilo karjeros laiptais autobiografijos, kurios įkvėps ir padės įgyti lyderio bruožų. Taip pat gali skaityti specializuota literatūra būtent apie tai kas domina. Nebūtina mesti dabartinių darbų, norint palengva tobulėti.

Reikia laiko tam, o laiką savo reikia susiplanuoti. Norint patirti finansinę laisvę reikia atsisakyti visų laiko vagių, kurie jums parašo paskambina išeikvoja jūsų laiką, o jus nieko naujo nesužinot ir neišmokstat.

Ir laiko susirašyti savo materialius norus, siekius, čia kiekvienam individualiai.

Kad būti geriausiu darbuotojų ir kilti karjeros laiptais.

Reikia palengva imti lyderio pozicija
Žinoti ką darai
Turėti gerus bendravimo įgūdžius, suprasti žmones, mokėti išklausyti.

Ko reikia tam pasiekti?

Žinoti kaip elgiasi lyderiai, taip pat skirti laiko skaitymui, tai žinios kurios pravers.

Skirti laiko savo specialybės informacijos kaupimui, skaitymui, žiūrėjimui, analizavimui. Jei esate marketingo darbuotojas, turite kaupti tas žinias būtent toje srityje, tik tada būsite lyderis kuris turi ir žinių.

Bendraukite kuo daugiau, stebėkite kaip žmonės reaguoja į vieną ar kitą dalyką, jei mokėsite žmones užvesti, įtikinti bus atviri visi keliai.

Kai susidarote savo medį tada galite nusistatyti savo prioritetus ko man reikia labiau, o ko dabar nereikia. Visur figūruoja laikas, tad pasiryžkite ji leisti tinkamai, nesielkite taip lyg gyventumėte 500 metų. Toliau informacija, kaupkite ją, pasidomėkite rekomenduojamom knygom, video seminarais. Ir kas svarbu, visada turite žinoti dėl ko tai darote. Dėl to, kad bučiau finansiškai laisvas, dėl to, kad noriu dvasiškai pasitobulinti ir t.t. Vieniems tikslas pinigai kitiems dvasiniai dalykai, šiluma, meilė tai galite pasidaryti kiekvienas pagal save. Ir pastebėsite, kad kai yra daug dalykų, vieni būna tokie patys, o tai reiškia mokindamiesi vieno dalyko, jus pildote ir kitus iš savo medžio.

-Koks geriausias laikas pradėti?

-Dabar pat.

Patiko (0)

Rodyk draugams