Jau nuo 15-16 metu planavau apie didelius pinigus, apie taip kaip busiu sėkmingas žmogus. Turėjau ne viena, tuo metu, gal ir vaikiška, bet įmanoma idėja, bet neturėjau 18m. tam įgyvendinti (nes nepilnamečiams daug draudimų yra), planavau iki 20-22m. turėti savo verslą.  Kaip matau tai buvo ne planai, o svajonės, labiausiai joms trukdė tingėjimas ir ieškojimas kažkokio pritarimo. Dabar man 19, esu gan toli nuo to apie ką masčiau, bet ne tiek toli, kad nepasiimčiau. Pradėjau šita dienorašti tik dėl to, kad matyčiau progresa, jei atsibos čia rašyti rašysiu tiesiog i worda. Bet minusas tas, kad man ten nepatiks skaityti ką busiu prisvaiges. Šiaip iškart nusistatysiu tikslus kuriu reiks pasiekti, jei ką papildysiu veliau. 

Parašysiu tikslą ir priemones ko man reikės.

1. Pradėti kažkokia savo veikla kuri neštu nors ir minimalias pajamas. 

a. Pradėti internetini projekta, beje jis bus skirtas moterims.

a.1. Netingėti pradėti, susirasti reikiamas priemones, reikiama informacija, netingėti ją išversti iš anglų kalbos. Dirbti, dirbti, dirbti.

b. Atsidaryti saskaita paypal, bei Ebay. Pradėti domėtis pirkimais ir pardavimai šioje srityje.

b.1. Reikia pradinių pajamų. Bandysiu gauti iš a arba kitur (vėliau atskleisiu).

3. Tapti charizmatišku. (pradėti domėtis charizmatiškos asmenybės teorijos ir tikėti, kad toks gali būti. Kuom tiki tuo ir esi.

—————–

Čia yra artimiausi planai, manau reik po biški judėti, nes jei visus surašysiu nežinosiu nuo ko ir pradėti.

Taip pat sumasčiau tokia įdėja, ja pavadinau “Universalumo ugdymas”. Ji paremta funkcija, kad kiekvienoje srityje reikia kažką mokėti, bent jau teoriškai, jei ne praktiškai. Kam tai reikalinga?  Žmonės yra skirtingi, vieni moka ta kiti aną, bet jei mokėsi visko po biški galėsi visada su visais gerai sutarti (ne vien savo draugų rate), ir žmonėms bus idomu su tokiu bendrauti kuris nusimano jo sfera. 

Jis skiresi nuo visuomenėje vadinamo išprusimo ar tai intelektualumo tuo, kad tai ne vien knygu skaitymas. Aš nusprendžiau išmokti po viena kažkoki dalyka tam tikroje sferoje. Pradėjau nuo origami (lankstymas iš popieriaus) Išmokau išlankstyti rože (ne iš servetėlės, bet normalia), toliau planuojų turėti kažkoki tai firmini patiekala, toliau eitu kovos menai [savigyna] (čia patys suprantate kam reikalinga, tuo pačiu sveikata ir gera savijauta), toliau eina knygų skaitymas, ne viską iš eilės (sėkmės istorija, kažką is grožinės literatūros, apie bendravima, kūno kalba, pradėti plačiau domėtis NLP) Taip pat daryti EFT ir tapping pratimus, jie nuima stresa ir jų pagalba galima nusikratyti baimių). Jūs patys pasirenkate kokias norite apimpti sferas ir po biški jas isisavinate. Geriausia rinktis tokias sferas, kokias turi žmonės aplink jus arba su kuriais jums reikia bendrauti. (tiek dalykiškai tiek paprastai).

Tai tiek.

Rodyk draugams