Dauguma žmonių netiki į Dievą, bet nei vienoje knygoje apie sėkme nesu matęs, kad nebūtu paminėta, jog stiprus tikėjimas yra ramybė ir tai viena iš sėkmės sudedamųjų dalių. Jūs netikite į Dieva turbūt dėl to, kad nežinote ar jis yra, bet jeigu jis yra? Aš nesigilinsiu į tai, nes pats tikiu savimi, tikiu, kad žmogus yra Dievas. Žmogui reikia nuolatos kažkuo pasiklaiuti ir tikėti, todėl jis tiki į Dievą kuris suteikia jam VILTIES ir STIPRYBĖS. Nors tikriausiai jis pats sau tai susiteikia, bet nuopelnus priskiriam Dievui. Nemanykite, kad aš netikiu į Dievą, aš tikiu į daugybę dalykų, kaip antai į siela, tikiu, kad jį viską žino, bet mes jos dažnai negirdime (siela, tai pasamonė arba tai ją jaučiame priimdami sprendimus), tikiu, kad žmogus gali padaryti tai ką daro per filmus Haris poteris ir žmogui nereikia jokios sumautos lazdelės. Tikiu, kad viskas įmanoma. Tiesiog kai kurie dalykai nėra suvokiami protui kuris tiki tik tuo ką mato, ir tai kai pamato dažnai nepatiki tuom. Nes jis taip užaugo, taip yra įpratintas suvokti pasauli ir jam sunku įšeiti iš šitų protui nesuvokiamų rybų.

Pamėginsiu paaiškinti kai kuriuos Dievo įsakymus, kurie gal tiksliai reiškia ne tai kas parašyta. Jei yra prielaida, kad Dievas yra visur ir visuose, reiškias ir mumyse ir mes kiekvienas esame sau Dievas, tiesiogine prasme Dievas. Nudžiugote, visi esame Dievukai…

Neturėk kitų Dievų, tik mane vieną. -  Jei truputi remiantis Transerfingu ir sėkmės principais, tai šitas įsakymas turėtu interpretuotis taip. Tikėk savimi ir nesek jokiomis žvaigzdėmis, tam, kad taptui tokia pati žvaigždė, būk iskirtinis, būk sau pats  Dievas ir neturėk kitų Dievų. Autoriteta gerai turėti, bet sekti jo pėdomis neverta, tai jo likimas ne jūsų.  Pvz. Maiklas Jacksonas (Michael Jackson) visiems žinomas atlikėjas, jis per savo pasirodymus savo laiku šoko ispudingai, tada aš nemanau ar daugelis taip buvo ivaldes tokius judesius. Jis garsus, turtingas. Daug kas dabar taip moka šokti kaip jis, daug kas gali padainuoti kaip jis, bet nei vieno nėra tokio garsaus ir turtingo kaip jis. Kodėl? Nes jam nereikėjo  žiūrėti į kitus ir sekti kitų pėdomis, kad taptu garsūs, jam reikejo būti savimi, būti sau Dievas. Jis genialus vien tuom, kad  turbūt iš nieko, nieko nekopijavo. Beje vienoje laidoje apie jį vienas žmogus sakė, jis gėnijus. Jis gėnijus, nes daro(ė) tai ko visi nedaro. Madas diktuoja tie kurie padaro kažką kito, o ne tą pati tik kitom spalvom.


Netark Dievo vardo be reikalo. Nelabai žinau kaip šita teiginį interpretuoti, bet gal jis reiškia, kad nereikia išaukštinti savo vardo virš kitų, tu turi būti lygus su visais, tu nesi niekuo geresnis nei kiti, esi žemėje svečias, tad ir lik tokiu.


Švęsk sekmadienį.  Kai rašiau straipsnį apie perteklinį potenciala, prisiminiau šitą įsakymą ir jis tai ir reiškia, pailsėk nuo sunkių darbų, atsipalaiduok, tegul  tavo sukauptas perteklinis potencialas išsisklaido ir  savaite pradėk  iš naujo. Šviežiomis ir naujomis mintimis.

Šitie įsakymai reiškia gerbti, tiesiog gerb viską.

Gerbk savo tėvą ir motiną.
Nežudyk.
Nepaleistuvauk.
Nevok.
Nekalbėk netiesos.

Negeisk svetimo vyro ir svetimos moters. 
Negeisk svetimo turto.

Biblija, Dievo knyga (nors po tiek vertimų pilna netiesos) joje rašoma, mylėk kitus taip kaip myli save. Ar jūs suprantate, kad čia svarbiausi žodžiai yra ne mylėk kitus, o mylėk save. Kai jūs pamilsite save, darysite kažką dėl savęs, tik tada galėsite kažką duoti kitam. Tad mylėkite save, tada galėsite pilnai pamilti ir kitus.

Tai tiek.

Patiko (0)

Rodyk draugams