Senai nerašiau, nes nebuvo didelio poreikio tam. Nuo paskutinio įrašo buvo nemažu ir labai naudingų permainų. Šiuo metu esu pilnas energijos, laimingas turbūt net. Kuo negalėjau didžiuotis anksčiau. Kai žmogus ko nors ieško jis būtinai tai ras arba gaus kai mažiausiai to tikėsis, nes nebeturės sureikšminimo kuri turėjo tuo metu kai įnirtingai ieškojo. 

Šiuo metu skaitau šias knygas: 

Brown, Dan - - Angelai ir Demonai (skaitau dėl joje parašytų „faktų“ kurie kiek girdėjau nebūtinai turi būti fantazijos vaisius) Jei protas ko nors nesuvokia, tai nereiškia, kad taip negali būti.

Pazintis.su.greituoju.skaitymu – Gan sunkiai einas, nes nemėgstu bereikalingų įžangų.

Vadim Zeland –Likimo valdymo kursas per 78 dienas. Šiandien tik dešimta. (jei bus noro, kas diena trumpai savais žodžiais parašysiu ką reikia daryti)

Eckhart Tolle – Šios akimirkos jėgos – su ja visai neskubuku, reikia viską pajusti.

Taip pat palengva mokinuos ir prekiauju fore biržoje. Intensyviai sportuoju, pradėjau daryti nevalgymo dienas organizmai išsivalimui, toks energijos antplūdis mane užplūdo po pusantros paros visiško nevalgymo, kad laukiu kada vėl pakartosiu. 

Kažkiek pradėjau bandyti „žaisti“ su ki (chi) energija.

Dabar vadovaujuos tokiu moto: Dirbk nuosekliai ir be jokių emocijų. Tik nuoseklus darbas, be mėtymosi atneš rezultatų. ( Tai nebūtinai sunkus darbas )


Patiko (0)

Rodyk draugams