Vakar buvo baigtas kovo mėnesio žurnalo “Alfa Vyras” numeris. Pati žurnalo idėja jau buvo gimusi prieš metus. Viskas klojosi puikiai ir tada balandžio mėnesį 2009 metais buvo išleistas pirmasis šio produkto variantas. Bet tuo jis ir užsibaigė. Tiksliau sakant nebuvo motyvacijos veikti. Beveik lygiai po metų žurnalas grįžo. Su didesne motyvacija, su didesniu žynių bagažu ir su dar daugiau noro.

Apskritai “Alfa Vyras” reiškia lyderis. Alfa yra pirmoji Graikų abėcėlės raidė. Po jos eina visos kitos. Kaip ir gyvenime. Kažkurioje kompanijoje, šeimoje, darbe, savo profesijoje ir t.t. būna lyderis. Lyderiai turi savo principus, savo kredo ir taisykles, kuriomis vadovaujasi ir kurių dėka pelno pagarbą iš aplinkinių.

Žurnalo tikslas yra ugdyti vyrus, taip, kad jie nebelauktu geresnių laikų, nebelauktu kol jų mergina ar žmona kažką lieps padaryti, nebelauktu didesnės algos ir nesitikėtu, kad rytojus bus geresnis. O tiesiog eitu ir pasiimtu tai, kas reikalinga. O tai gali padaryti tik tie, kurie nebijo nutrūkti nuo standartinės grandinės ir susikurti savosios.

Žurnalą galite atsisiųsti iš šios svetainės:

http://alfavyras.lt/blog/zurnalo-numeris/zurnalas-alfa-vyras-kovas/

Gero ir malonaus skaitymo.

Patiko (0)

Rodyk draugams